Jak wybrać, powołać i zgłosić ABI-ego do GIODO?

Jeżeli po lekturze artykułu „Administrator Bezpieczeństwa Informacji? Dlaczego warto go powołać?” zdecydowałeś się powołać u siebie ABI-ego. Jednak nie jesteś przekonany do outsourcingu ABI? Możesz zawsze dokonać powołania i zgłoszenia na własną rękę. ABI-ego możesz rekrutować z własnych pracowników, zatrudniając na etacie specjalistę lub ostatecznie powołać siebie na tą funkcje. Ten cykl przeprowadzi Cię, punkt po punkcie przez cały proces wyboru, powołania i zgłoszenia nowego ABI-ego. Cykl wpisów rozpoczyna wybór ABI-ego.

Cykl ten podzielony jest na trzy części:
1. Wybór ABI-ego ( ten artykuł)
2. Powołanie ABI-ego (ten artykuł)
3. Zgłoszenie ABI-ego do GIODO (ten artykuł)

 

Jeżeli chcesz być na bieżąco podążaj za mną na serwisach społecznościowych: facebook, twitter, linkedin, google+ lub zapisz się na newsletter!

reklamaZapoznaj się z Regulaminem portalu i polityką prywatności Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Data Legal Solutions z siedzibą w Warszawie (02-566), przy ul. Puławskiej 12/3. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera oraz celu wysyłania przez administratora treści marketingowych administratora i podmiotów współpracujących na zasadach określonych w regulaminie portalu. Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, lecz jego podanie jest niezbędne do zapisania się do newsletter. Udostępnienie identyfikującego adresu elektronicznego. jest uznawane jako zamówienie informacji handlowej zgodnie z art.10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Zdjęcie: Sebastiaan ter Burg licencja: CCBY

reklama