Materiały dla słuchaczy studiów podyplomowych UMCS

Wykład 28.10.2017 r.

Podstawowe definicje: Dane osobowe oraz zbiory danych osobowych. Zasady udostępniania danych osobowych.

 

Jeżeli chce Pani/Pan otrzymywać prezentacje na swoją skrzynkę pocztową po każdym z moich wykładów proszę o pozostawienie poniżej swojego adresu e-mail. Materiały będą wysyłane tylko po potwierdzeniu adresu e-mail. Jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana otrzymywaniem informacji o najbliższych szkolenia z zakresu ochrony danych osobowy w Lublinie, serdecznie zapraszam do wyrażenia poniższej zgody marketingowej.

Zapraszam również do zapisania się na mój newsletter, w nim znajdzie Pani/Pan hasło do innych materiałów znajdujących na tym blogu.

 

[wysija_form id=”5″]

Administratorem danych osobowych podanych przez Panią/Pana jest DPO Maciej Chodorowski Legal Advice z siedzibą w Warszawie (02-762), przy ul. Barcelońskiej 9/92.
Dane będą przetwarzane w celu przesłania materiałów ze studiów podyplomowych na UMCS (po każdym z moich wykładów). W przypadku wyrażenia powyższej zgody również w celu przekazywania treści marketingowych administratora. Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, lecz jego podanie jest niezbędne do przesłania materiałów. Udostępnienie identyfikującego adresu elektronicznego będzie uznawane jako zamówienie informacji handlowej zgodnie z art.10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.