Uwolnić się od kredytu frankowego – czy to możliwe?

Odwołanie się od kredytu we frankach to do tej chwili najskuteczniejsze rozwiązanie. Pozbędziesz się nie tylko ciążącego kredytu, ale także niezgodnej z prawem umowy. W tym wpisie pokażemy Ci, że realne jest życie bez zmartwienia, jakim są kredyty frankowe.

Zaskarżenie umowy frankowej – czy to ma sens?

Prawnicy i sędziowie są zgodni, niemalże wszystkie umowy frankowe kwalifikują się do zaskarżenia. Większa część z nich zawiera kruczki prawne i niemoralne zapisy, które nie powinny znajdować się w umowie kredytowej. Kancelaria prawna Adwokat Car Trójmiasto ma duże doświadczenie w rozwiązywaniu takich umów a w pomoc frankowiczom w angażuje się od wielu lat. Zaufaj profesjonalistom i uwolnij się od umowy frankowej.

Jak mogę zaskarżyć mój kredyt frankowy?

Najtrudniejszą kwestią jest sama decyzja. Jeżeli jesteś przygotowany na podjęcie tego kroku, skontaktuj się z kancelarią prawną. Gdańsk, Gdynia i Sopot o miejsca, gdzie działa kancelaria prawna Adwokat Car. Warto wybrać zaufane miejsce, bo to właśnie ci adwokaci będą występować w Twoim imieniu przed sądem. Nawet jeśli jesteś zaznajomiony z prawem, bez odpowiedniego zespołu nie dasz rady wygrać procesu sądowego. A zaskarżyć bank można tylko raz. W tym celu niezbędny jest rozbudowany zespół składający się z fachowców z wielu dziedzin, który ma znaczną wiedzę w tej kwestii. Proces może trwać w granicach dwóch lat, musisz być na to gotowy, jeśli chcesz pozbyć się umowy frankowej. Większa część kredytów frankowych zostaje unieważniona, więc jest ogromna szansa, że też Ty pozbędziesz się tego ciężaru. Pomoc frankowiczom to bardzo rozległy temat, więc zdecyduj się na kogoś z doświadczeniem, a z pewnością uda ci się uzyskać zadowalający wynik.

Zaskarżyłem kredyt, co mam zrobić potem?

Gdy już zaskarżysz kredyt frankowy, zauważysz jak w Twoim świecie pojawia się nadzieja. Zaufaj Adwokatom Car, profesjonalnie, z wielką starannością i zaangażowaniem zajmą się Twoją umową frankową i wypracują najlepszą metodę. A po wygranym procesie będziesz mógł nareszcie cieszyć się życiem bez kredytu.